spot_img

माया प्रेमको जालझेल गरी १२ लाखको बार्गेनिक गर्ने एक पुरुष र चार महिला पक्राउ [ भिडियो सहित ]

Date:

बिहीवार , भदौ २, २०७

दाङ : ´हनि ट्रयाप`को घटनामा संलग्न भएको आरोपमा प्रहरीले पाँच जनालाई पक्राउ गरेको  दाङको घोराही उपमहानगरपालिका १० नारायणपुरबाट  एक व्यापारीलाई हनिट्रयापमा पारेको आरोपमा दाङका विभिन्न स्थानबाट एक युवक  चारजना युवतीलाई प्रहरीले पक्राउ  गरेको  

प्रहरी स्रोतका अनुसार घोराही १० नारायणपुरको एउटा गिरोहले एकजना व्यापारीसँग प्रेमको नाटकगरी शारीरिक सम्बन्ध राखेर पछि बलात्कारको मुद्दा हाल्ने भन्दै रकम असुलेको थियो  सोहि अभियोगमा दिलिपकुमार वली,शर्मिला नेपाली,शान्ता नेपाली,पार्वता डाँगी देवा डाँगी पक्राउ परेका छन्  उनीहरूलाई अपराधिक लाभको कसुरमा म्याद थपगरी प्रहरीले अनुसन्धान थालेको   पक्राउ परेकापाँचै जना घोराही १० नारायणपुरका स्थायी बासिन्दा हुन्  स्रोतका अनुसार सोही घटनामा संलग्न भएका अजय बुढाथोकी भने फरारछन्  प्रहरीले उनको खोजीका लागि सादा पोशाकमा प्रहरी परिचालन गरेको   उक्त समुहले साउन २७ गते एकजना व्यापारीसँगशारीरिक सम्बन्ध राखे बापत  लाख रूपैयाँ नगद लगेको  सोहि दिन दिउँसो थप रकम नदिए बलात्कारको मुद्दा हाल्ने भन्दै धम्कीदिएपछी ती व्यापारीले ११ लाखको चेक त्यो गिरोहलाई दिएका थिए  हनि ट्रयापको गिरोहलाई चेक दिएपछी विक्षिप्त भएका तीव्यापारी सोही दिन जिप्रका पुगेका थिए 

उनको उजुरीपछी दाङ प्रहरी प्रमुख सुरेस काफ्लेले उक्त गिरोह पक्राउ गर्न प्रहरी परिचालन गरेका थिए  काफ्ले अपराध न्यूनीकरणमाअब्बल प्रहरी अधिकारीका रूपमा परिचित छन्  भिडियो

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

spot_img

लोकप्रिय

यस्तै किसिमका थप समाचार

एक एक दिनको तलब जम्मा गरेर १५ लाख रुपैया भुकम्प पीडितहरुलाई सहयोग गर्दै घोराही उपमहानगर

आईतवार, कार्तिक १९, २०८० घोराही दाङ : दाङको घोराही उपमहानगरपालिकाले...

दाङ रामपुरको भोटेदहमा महायज्ञ लाग्ने

घोराही, १६ असोज दाङ : स्थानीय क्षेत्रमा आध्यात्मिक जागरण एवं...

दाङमा पोखराबाट सुर्खेत जाँदै गरेको बस दुर्घटना, १४ यात्रु

दाङ- दाङमा बस दुर्घटना भएको छ। पाोखराबाट सुर्खेत जाँदै...

दाङमा काठमाडौंबाट सुर्खेत जाँदै गरेकाे रात्री बस दुर्घटना, २५ बढी यात्रु घाइते।

मंगलबार, असोज ०९, २०८० दाङ : काठमाडौंबाट सुर्खेत जाँदै गरेकाे...